  • LX2E472KD1B0070075045EOX
LX2E472KD1B0070075045EOX
advertisement
Manufacturer No:
LX2E472KD1B0070075045EOX
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-LX2E472KD1B0070075045EOX
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 250V 4.7nF -40℃~+125℃ CL21X Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS