  • LXC200-2100SW
LXC200-2100SW
advertisement
Manufacturer No:
LXC200-2100SW
HK JDW NO:
3415-LXC200-2100SW
Step5Bar-code shipping tag
LXC200-2100SW
  • Weight
    1.451496kg
  • Feature
    OTP, OVP, SCP
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -35°C
  • Efficiency
    91 %
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Max Output Current
    2.1A
  • Power Dissipation-Max
    200W
  • Voltage - Output
    95V
  • Height
    45.974mm
  • Length
    264.922mm
  • Width
    79.502mm