  • LXC25-2080SW
LXC25-2080SW
advertisement
Manufacturer No:
LXC25-2080SW
HK JDW NO:
3415-LXC25-2080SW
Step5Bar-code shipping tag
LXC25-2080SW
  • Weight
    200.034235g
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Efficiency
    80 %
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Max Output Current
    2.08A
  • Power Dissipation-Max
    25W
  • Voltage - Output
    12V
  • Height
    26.924mm
  • Length
    77.978mm
  • Width
    80.01mm