  • LXM1623-12-43
LXM1623-12-43
advertisement
Manufacturer No:
LXM1623-12-43
HK JDW NO:
523-LXM1623-12-43
Package:
Datasheet:
LXM1623-12-43
Description:
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Step5Bar-code shipping tag
LXM1623-12-43
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    LXM1623-12-4x
  • Size / Dimension
    4.53Lx1.18W x 0.26 H 115mmx30mmx6.5mm
  • Output
    1500V
  • Voltage - Input
    12V
  • Height
    6.604mm