  • M1020-13-155.5200
M1020-13-155.5200
advertisement
Manufacturer No:
M1020-13-155.5200
HK JDW NO:
668-M1020-13-155.5200
Description:
155.52MHz Clock Generators 36-CLCC Surface Mount 3.135V~3.465V Tube
Step5Bar-code shipping tag
M1020-13-155.5200
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Frequency (Max)
    155.52MHz