  • M2006-02-693.4830
M2006-02-693.4830
advertisement
Manufacturer No:
M2006-02-693.4830
HK JDW NO:
668-M2006-02-693.4830
Package:
36-CLCC
Datasheet:
M2006-02-693.4830
Description:
693.483MHz Clock Generators 36-CLCC Surface Mount 3.135V~3.465V Tray
Step5Bar-code shipping tag
M2006-02-693.4830
    Surface Mount
  • Package / Case
    36-CLCC
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Output
    LVPECL
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    693.483MHz