  • M2065-11I669.3266
M2065-11I669.3266
advertisement
Manufacturer No:
M2065-11I669.3266
HK JDW NO:
668-M2065-11I669.3266
Package:
36-CLCC
Datasheet:
Description:
669.3266MHz Clock Generators 36-CLCC Surface Mount 3.3V Tube
Step5Bar-code shipping tag
M2065-11I669.3266
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    36-CLCC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Output
    LVPECL
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    669.3266MHz