  • M22N-BG-TRA-RC
M22N-BG-TRA-RC
advertisement
Manufacturer No:
M22N-BG-TRA-RC
HK JDW NO:
607-M22N-BG-TRA-RC
Package:
Datasheet:
M22N-BG-TRA-RC
Description:
Indicator;22mm;Spherical Red , 24 VAC/DC
Step5Bar-code shipping tag
M22N-BG-TRA-RC
  • Color
    Red
  • Voltage - Rated AC
    24V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.88 (22.30mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    12mA