  • M55342K09B560JRWB
M55342K09B560JRWB
advertisement
Manufacturer No:
M55342K09B560JRWB
HK JDW NO:
866-M55342K09B560JRWB
Package:
2512
Datasheet:
Description:
Thick Film, 560Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K09B560JRWB
  • Package / Case
    2512
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    560Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W