  • M63P204KB30T607
M63P204KB30T607
advertisement
Manufacturer No:
M63P204KB30T607
HK JDW NO:
876-M63P204KB30T607
Package:
Datasheet:
M63P204KB30T607
Description:
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 8.38mm (9.53 X 9.53 X 10.41mm) Pin Thru-Hole Bulk
Step5Bar-code shipping tag
M63P204KB30T607
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    9.53mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    9.53mm