  • M8340101M1002GBD04
M8340101M1002GBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340101M1002GBD04
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M8340101M1002GBD04
Package:
DIP
Description:
Quantity:
In Stock : 1194
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M8340101M1002GBD04
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    DIP
  • Number of Pins
    14
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.3W