  • M8340102K2402GAD04
M8340102K2402GAD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102K2402GAD04
HK JDW NO:
866-M8340102K2402GAD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340102K2402GAD04
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    16
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    16
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    24kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.6W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    7.87mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    8
  • Length
    21.59mm