  • M8340102K2491FBDSL
M8340102K2491FBDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340102K2491FBDSL
HK JDW NO:
866-M8340102K2491FBDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340102K2491FBDSL
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W