  • M8340102K3920FAD04
M8340102K3920FAD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102K3920FAD04
HK JDW NO:
866-M8340102K3920FAD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340102K3920FAD04
  • Power Rating
    1.6W
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    8
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    392Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C