  • M8340102M1502GBD04
M8340102M1502GBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M1502GBD04
HK JDW NO:
866-M8340102M1502GBD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M1502GBD04
    16
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    16
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Depth
    7.87mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    15
  • Length
    21.59mm