  • M8340102M4020FBD04
M8340102M4020FBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M4020FBD04
HK JDW NO:
866-M8340102M4020FBD04
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M4020FBD04
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    402Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W