  • M8340102M4700JBD04
M8340102M4700JBD04
advertisement
Manufacturer No:
M8340102M4700JBD04
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M8340102M4700JBD04
Package:
DIP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M8340102M4700JBD04
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    DIP
  • Number of Pins
    16
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W