  • M8340104M1003JCD03
M8340104M1003JCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340104M1003JCD03
HK JDW NO:
866-M8340104M1003JCD03
Step5Bar-code shipping tag
M8340104M1003JCD03
  • Power Rating
    1W
  • Military Standard
    MIL-PRF-83401
  • Number of Resistors
    5
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C