  • M8340104M2001GCDSL
M8340104M2001GCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340104M2001GCDSL
HK JDW NO:
866-M8340104M2001GCDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340104M2001GCDSL
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Number of Pins
    6
  • Published
    2016
  • Number of Terminations
    6
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W