  • M8340104M5601GCD03
M8340104M5601GCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340104M5601GCD03
HK JDW NO:
866-M8340104M5601GCD03
Step5Bar-code shipping tag
M8340104M5601GCD03
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W