  • M8340109K2492FCD03
M8340109K2492FCD03
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K2492FCD03
HK JDW NO:
866-M8340109K2492FCD03
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K2492FCD03
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W