  • M8340109K3301GCD29
M8340109K3301GCD29
advertisement
Manufacturer No:
M8340109K3301GCD29
HK JDW NO:
866-M8340109K3301GCD29
Step5Bar-code shipping tag
M8340109K3301GCD29
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W