  • M8340109M1000FCDSL
M8340109M1000FCDSL
advertisement
Manufacturer No:
M8340109M1000FCDSL
HK JDW NO:
866-M8340109M1000FCDSL
Step5Bar-code shipping tag
M8340109M1000FCDSL
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.08W