  • MA1.5KE15CA
MA1.5KE15CA
advertisement
Manufacturer No:
MA1.5KE15CA
HK JDW NO:
523-MA1.5KE15CA
Datasheet:
MA1.5KE15CA
Step5Bar-code shipping tag
MA1.5KE15CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
  • Voltage - Breakdown (Min)
    14.3V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    21.2V
  • Peak Pulse Current
    71A
  • Reverse Standoff Voltage
    12.8V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA