  • MA1.5KE220CA
MA1.5KE220CA
advertisement
Manufacturer No:
MA1.5KE220CA
HK JDW NO:
523-MA1.5KE220CA
Datasheet:
MA1.5KE220CA
Step5Bar-code shipping tag
MA1.5KE220CA
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    209V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    328V
  • Peak Pulse Current
    4.6A
  • Reverse Standoff Voltage
    185V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA