  • MA1.5KE33CA
MA1.5KE33CA
advertisement
Manufacturer No:
MA1.5KE33CA
HK JDW NO:
523-MA1.5KE33CA
Datasheet:
MA1.5KE33CA
Step5Bar-code shipping tag
MA1.5KE33CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    31.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    45.7V
  • Peak Pulse Current
    33A
  • Reverse Standoff Voltage
    28.2V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA