  • MA1.5KE350A
MA1.5KE350A
advertisement
Manufacturer No:
MA1.5KE350A
HK JDW NO:
523-MA1.5KE350A
Datasheet:
MA1.5KE350A
Step5Bar-code shipping tag
MA1.5KE350A
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Breakdown (Min)
    332V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    482V
  • Peak Pulse Current
    4A
  • Reverse Standoff Voltage
    300V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Unidirectional
  • Test Current
    1mA