  • MAPLAD36KP220A
MAPLAD36KP220A
advertisement
Manufacturer No:
MAPLAD36KP220A
HK JDW NO:
523-MAPLAD36KP220A
Package:
Nonstandard SMD
Datasheet:
MAPLAD36KP220A
Step5Bar-code shipping tag
MAPLAD36KP220A
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    Military, MIL-PRF-19500
  • Pbfree Code
  • Voltage - Breakdown (Min)
    245V
  • Power - Peak Pulse
    36000W 36kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    102A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    356V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    220V