  • MASMBJ24CA/TR
MASMBJ24CA/TR
advertisement
Manufacturer No:
MASMBJ24CA/TR
HK JDW NO:
523-MASMBJ24CA/TR
Package:
DO-214AA, SMB
Datasheet:
MASMBJ24CA/TR
Step5Bar-code shipping tag
MASMBJ24CA/TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
    SMBJ (DO-214AA)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-19500
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    15.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    24V