  • MASMLJ14CA/TR
MASMLJ14CA/TR
advertisement
Manufacturer No:
MASMLJ14CA/TR
HK JDW NO:
523-MASMLJ14CA/TR
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
MASMLJ14CA/TR
Step5Bar-code shipping tag
MASMLJ14CA/TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMLJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    129.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    14V