  • MAX6310UK26D4-T
MAX6310UK26D4-T
advertisement
Manufacturer No:
MAX6310UK26D4-T
HK JDW NO:
503-MAX6310UK26D4-T
Datasheet:
MAX6310UK26D4-T
Quantity:
In Stock : 9346
Step5Bar-code shipping tag
MAX6310UK26D4-T
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    2.63V Adj
  • Reset Timeout
    1.12s Minimum
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.016mA
  • Threshold Voltage
    +2.6V
  • Height Seated (Max)
    1.45mm