  • MAX6313UK41D1-T
MAX6313UK41D1-T
advertisement
Manufacturer No:
MAX6313UK41D1-T
HK JDW NO:
503-MAX6313UK41D1-T
Datasheet:
MAX6313UK41D1-T
Quantity:
In Stock : 16055
Step5Bar-code shipping tag
MAX6313UK41D1-T
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
    Tin/Lead (Sn85Pb15)
  • Additional Feature
    RESET THRESHOLD VOLTAGE IS 4.1V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1V
  • Voltage - Threshold
    4.1V Adj
  • Reset Timeout
    1ms Minimum
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.016mA
  • Threshold Voltage
    +4.1V
  • Height Seated (Max)
    1.45mm