  • MCBFS5220-1R0MU
MCBFS5220-1R0MU
advertisement
Manufacturer No:
MCBFS5220-1R0MU
HK JDW NO:
3958-MCBFS5220-1R0MU
Step5Bar-code shipping tag
MCBFS5220-1R0MU
  • Lead Pitch
    7.62mm
  • Inductance
    1 μH
  • Max DC Current
    8.3A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    14mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    8.3A
  • Height
    12.9mm
  • Width
    9.5mm