  • MCCN-41JL6---10K
MCCN-41JL6---10K
advertisement
Manufacturer No:
MCCN-41JL6---10K
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MCCN-41JL6---10K
Package:
0201
Datasheet:
MCCN-41JL6---10K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCCN-41JL6---10K
  • Package / Case
    0201
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Voltage - Rated
    12.5V
  • Power Rating
    31.25mW
  • Voltage - Rated DC
    12.5V