  • MCNL453232-560K
MCNL453232-560K
advertisement
Manufacturer No:
MCNL453232-560K
HK JDW NO:
3958-MCNL453232-560K
Step5Bar-code shipping tag
MCNL453232-560K
  • Lead Pitch
    1.7mm
  • Inductance
    56 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Max DC Current
    135mA
  • Frequency - Self Resonant
    9MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    5.5Ohm
  • Inductance Tolerance
    10%
  • Inductance-Nom (L)
    56 µH
  • Width
    3.2mm