  • MCPD3316MT681
MCPD3316MT681
advertisement
Manufacturer No:
MCPD3316MT681
HK JDW NO:
3958-MCPD3316MT681
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
MCPD3316MT681
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Inductance
    680 μH
  • Max DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.02Ohm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    400mA