  • MCR006YRTD3651
MCR006YRTD3651
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD3651
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD3651
Description:
3.65kOhm,
Quantity:
In Stock : 5937
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD3651
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V