  • MCRNLA10G0101B0E
MCRNLA10G0101B0E
advertisement
Manufacturer No:
MCRNLA10G0101B0E
HK JDW NO:
3958-MCRNLA10G0101B0E
Step5Bar-code shipping tag
MCRNLA10G0101B0E
  • Number of Pins
    10
  • Published
    2007
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Number of Elements
    9
  • Width
    5.08mm