  • MCWIW1012-1-503-LF
MCWIW1012-1-503-LF
advertisement
Manufacturer No:
MCWIW1012-1-503-LF
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MCWIW1012-1-503-LF
Step5Bar-code shipping tag
MCWIW1012-1-503-LF
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    50kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Number of Turns
    22
  • REACH SVHC
    Unknown
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
Hot Sales in Thermal
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%