  • MDP14-01-130RGD04
MDP14-01-130RGD04
advertisement
Manufacturer No:
MDP14-01-130RGD04
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MDP14-01-130RGD04
Package:
DIP
Datasheet:
MDP14-01-130RGD04
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MDP14-01-130RGD04
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    DIP
  • Number of Pins
    14
  • Weight
    1.3g
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.73W