  • MENB1010A1503N01
MENB1010A1503N01
advertisement
Manufacturer No:
MENB1010A1503N01
HK JDW NO:
732-MENB1010A1503N01
Package:
Datasheet:
MENB1010A1503N01
Step5Bar-code shipping tag
MENB1010A1503N01
  • Weight
    0.243lb 110.22g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    MENB1010 (10W)
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    3.30Lx1.85W x 1.26 H 84.0mmx47.0mmx32.0mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Power (Watts)
    12W
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    800mA
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Voltage - Output
    15V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max