  • MFP200BBD73-2K5
MFP200BBD73-2K5
advertisement
Manufacturer No:
MFP200BBD73-2K5
HK JDW NO:
898-MFP200BBD73-2K5
Datasheet:
MFP200BBD73-2K5
Description:
2.5kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFP200BBD73-2K5
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.5kOhm
  • Power (Watts)
    2W