  • MFR-12FRF52-53R6
MFR-12FRF52-53R6
advertisement
Manufacturer No:
MFR-12FRF52-53R6
HK JDW NO:
898-MFR-12FRF52-53R6
Datasheet:
MFR-12FRF52-53R6
Step5Bar-code shipping tag
MFR-12FRF52-53R6
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    53.6Ohm
  • Power (Watts)
    0.167W 1/6W