  • MFR50SDRD52-11K3
MFR50SDRD52-11K3
advertisement
Manufacturer No:
MFR50SDRD52-11K3
HK JDW NO:
898-MFR50SDRD52-11K3
Datasheet:
MFR50SDRD52-11K3
Step5Bar-code shipping tag
MFR50SDRD52-11K3
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    11.3kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W