  • MGV12031R5M-10
MGV12031R5M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGV12031R5M-10
HK JDW NO:
449-MGV12031R5M-10
Package:
Nonstandard
Datasheet:
MGV12031R5M-10
Description:
Quantity:
In Stock : 107
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MGV12031R5M-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.531Lx0.496W 13.50mmx12.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Depth
    12.6mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    19A
  • Inductance
    1.5μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    5.5mOhm Max
  • Max DC Current
    19A
  • Current - Saturation
    35A
  • Height
    3.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.150 3.80mm