  • MI0603L221R-11
MI0603L221R-11
advertisement
Manufacturer No:
MI0603L221R-11
HK JDW NO:
449-MI0603L221R-11
Datasheet:
MI0603L221R-11
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MI0603L221R-11
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Obsolete
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    220Ohms @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm