  • MICC/N-3R3J-01
MICC/N-3R3J-01
advertisement
Manufacturer No:
MICC/N-3R3J-01
HK JDW NO:
3540-MICC/N-3R3J-01
Quantity:
In Stock : 4006
Step5Bar-code shipping tag
MICC/N-3R3J-01
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Inductance
    3.3 μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • Max DC Current
    420mA
  • Frequency - Self Resonant
    110MHz
  • Q Factor
    40
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    500mOhm
  • Length
    7mm