  • MICC/N-471J-01
MICC/N-471J-01
advertisement
Manufacturer No:
MICC/N-471J-01
HK JDW NO:
3540-MICC/N-471J-01
Step5Bar-code shipping tag
MICC/N-471J-01
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Inductance
    470 μH
  • Test Frequency
    790kHz
  • Max DC Current
    90mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.3MHz
  • Q Factor
    60
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    12Ohm
  • Diameter
    3mm
  • Length
    7mm