  • MKP2G011001B00KSSD
MKP2G011001B00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKP2G011001B00KSSD
HK JDW NO:
864-MKP2G011001B00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.001uF 400V PP 10% (7.2 X 3 X 7.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP2G011001B00KSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.248
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    200VAC|400VDC