  • MKS4C044704D00KJ00
MKS4C044704D00KJ00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4C044704D00KJ00
HK JDW NO:
864-MKS4C044704D00KJ00
Package:
Description:
Cap Film 4.7uF 63V PET 10% (18 X 7 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MKS4C044704D00KJ00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    3.913
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Voltage
    40VAC|63VDC